29.02.2020
Не вщухають нападки „маститих” мистецтвознавців та архітекторів на пам’ятники столиці України, один з яких височить над музеєм Великої Вітчизняної війни, а інший в її серці, на Майдані Незалежності. На жаль, вони чомусь досі не мають конкретних назв. Перший називають у кращому випадку „Мати-вітчизна”, а найчастіше баба (а то й „уродлівая баба”), інший – „Жінка з віником”. І часто чути заклики демонтувати їх, бо вони, нібито, псують лице столиці.