29.02.2020
Низка “клятих” запитань споконвіку нас непокоїть, тому спроби відповісти на них гідні заохочення. Маю на увазі як глобальні, загальнонаціональні: за що така кара на Україну, чи не рокована вона на остаточну асиміляцію, — так і філософські: що є афект “страждання”, а що — “щастя”, для чого створена людина, яку мету закладено в її програму розвитку? Яка природа (структура) Бога? Важкі, вкрай складні ці запитання, і не тішу себе ілюзією, що саме мої відповіді — істинні, але висловити їх наважуся.